מתחדשים עם כסאות בר למטבח? כך תעשו בחירה נכונה

מתחשק לכם להפוך את האי במטבח לבר מגניב כמו בפאבים ובמסעדות? יש כיום שפע של כסאות בר שיכולים להשתלב לטובת העניין – בכל עיצוב, גובה, גודל, צבע וחומר. איך לא הולכים לאיבוד ובוחרים את הכסאות שהכי מתאימים למטבח שלכם? הרי לכם מורה נבוכים עם כל הטיפים החשובים

איזה כיף לכם! יש לכם אי במרכז המטבח… בא לכם להפוך אותו לפינת אוכל משפחתית בסגנון של בר קפה שכזה, שיהיה לכם הכי מהנה לשבת בו ביחד. אם כך, אתם צריכים לקנות כסאות. זה בטח מה זה פשוט, לא? נכנסים לחנות רהיטים, בוחרים 4-5 כסאות בר בעיצוב שהכי מוצא חן בעיניכם ושולפים את כרטיס האשראי. האמת היא שזה מהלך שדורש קצת יותר תכנון ומלאכת מחשבת.  הרי לכם טיפים חשובים לבחירת כסאות בר לאי החמוד במטבח שלכם – כאלה שיסייעו לכם לרכוש כסאות שבאמת תהיו מרוצים מהם ותשתמשו בהם במשך זמן רב.

התאמת הכסאות לסטייל של המטבח

שוק כסאות הבר מציע מבחר ענק של אפשרויות, ואתם עשויים ללכת לאיבוד ולבחור כסאות שנראים לכם יפים ומעוצבים מבלי לקחת בחשבון שהם קודם כל אמורים להתאים לאזור פינת האוכל בפרט ולריהוט שיש במטבח בכלל. אל תרוצו לקנות את הכסאות שהכי התלהבתם מהם בחנות, אלא תבררו עם עצמכם עד כמה הם משתלבים בעיצוב הכללי של המטבח. אם כל המטבח מעוצב בסגנון מודרני מתכתי לא בטוח שכסאות בסגנון ישן קלאסי בצבע ורדרד ישתלבו היטב.

בחירת כסאות בר נוחים לישיבה

יש אנשים שמתפתים לבחור את כסאות הבר שבדיוק נמכרים במבצע או כסאות פלסטיק כי הם הכי זולים. כסאות פלסטיק הם אמנם קלים לניקוי אבל הישיבה עליהם יותר מכמה דקות עשויה להיות מאוד לא נוחה. אם אתם לא רוצים שבני הבית או האורחים שלכם ינועו בחוסר נוחות לאורך הארוחה, חשוב לבחור כסאות עם מושב ומשענת מרופדים. תמיד כסאות מרופדים הרבה יותר נוחים לישיבה ארוכה.

שיעור חשבון: מה הגובה של הכסאות?

אנשים לפעמים שוכחים להוציא מד-מטר ולמדוד את גובה האי במטבח לפני שהם מבקרים בחנות הרהיטים. זה לוקח פחות מדקה למדוד ומסייע מאוד בקנייה חכמה. גובה כסאות הבר הוא פרמטר חשוב בבחירתם. יש לוודא כי הכסאות נמוכים יותר מהאי עצמו, אבל לא יותר מדיי, כדי שגם ילדים יוכלו לשבת מסביב לאי במהלך הארוחה בגובה נוח עבורם. הגובה המיטבי לכסאות הוא גובה המרווח בין הרצפה לחלק התחתון של האי במטבח פחות 25 ס"מ. יש גם כסאות בר שניתן להנמיך ולהגביה לפי צורך – זה יכול להיות פתרון טוב בשבילכם.