הם יפים, גבוהים וזקופים, הם מעוצבים וטרנדיים – כסאות בר. בשנים האחרונות אנחנו כיצד כסאות בר עוזבים את המקומות שבהם התרגלנו לראות אותם: במסעדות או ברים והם מגיעים אלינו הביתה. המעבר של כסאות הברים הביתה למעשה מעבירה חלק מהמסתוריות והאפלוליות שאנחנו מייחסים לפאבים וברים אך כסאות בר מגיעים אלינו הביתה גם עם אמירה חדשה. אמירה עיצובית, אמירה של סגנון חיים ואמירה חברתית.

כסאות בר

כסאות בר בגלל הסטייל.

אחת הסיבות העיקריות להצלחה של כסאות הבר היא ברורה – זה עניין של סטייל. כסאות בר מעוצבים יכולים לחולל שינוי גדול בחדר שבו הם מוצבים, יהא זה פינת האוכל בבית, בר בסלון או יהא זה עבור הדלפק במטבח. כסא בר מביא משהו חדש הביתה וניתן להנות ממנו בכל סגנון שרק תעלו על הדעת. החל מכיסאות בר בעיצוב אנגלי או לואי ה-14 על שלל הפיתוחים דרך כסר בר היי טקיסטי עם נגיעה מודרנית תעשייתית וכלה בכסאות ברים בסגנון אוריינטלי או עם קריצה לסגנון המרוקני. יש את כל אלו וכל מה שביניהם וזה כל היופי. אתם יכולים לעצב את פינת הבר שלכם איך שתרצו, בכל סגנון ובכל סטייל.

כסאות בר

כסאות בר, בגלל הנוחות

בשלב הזה אנחנו מתכוונים לנפץ מיתוס שהתפתח בשנים עברו אודות כסאות בר. פעם, נחשבו כסאות הברים לכסאות שאינם נוחים. השמועה הזו הרחיקה אנשים רבים והרתיעה אותנו מלרכוש כסאות כאלו לבית שלנו, אבל אז משהו קרה….!

גילינו שכסאות ברים לא רק יכולים להיות נוחים מאוד, הם יכולים גם להיות בריאים עבורנו. מחקרים רבים נערכו בשנים האחרונות במטרה לברר מה היא הישיבה הטובה והבריאה ביותר לגב שלנו, בימים שבהם אנחנו מבלים כל כך הרבה שעות מול המסך. המחקרים גילו שדווקא כסאות בר "מאלצים" אותנו לשבת בצורה נכונה ובריאה ולמעשה יכולה להיות להם השפעה בריאותית טובה על הגב שלנו.

לסיכום, אפשר לומר ברמה גבוה של בטחון שכסאות בר לא הלכים להעלם מהנוף שלנו, הם הולכים לצבור עוד ועוד אוהדים שמשלבים כסאות בר בבית שלהם ונהנים לא רק מעיצוב וסטייל כי אם גם מנוחות ומשיפור היציבה