פינת אוכל לא קונים סתם, זוהי צריכה להיות החלטה צרכנית נבונה המבוססת על ידע מקדים והכנה מתאימה. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבצע רכישה נבונה של שולחנות אוכל מעץ או שולחנות אוכל מעץ מלא, ויודעים, מניסיון רב שנים, שאם תעקבו אחר הטיפים מובטח לכם שולחן אוכל מעץ שישרת אתכם ואת יקיריכם לאורך זמן.

שולחנות אוכל מעץ

רגע לפני שיוצאים לרכוש שולחנות מעץ מלא:

קודם כול נראה שמגיע לכם מזל טוב על ההחלטה לבחור בריהוט איכותי, שולחנות אוכל מעץ נחשבים לאיכותיים ביותר. כעת נפנה לעצות קניה.
כדי לבצע רכישה חכמה כדאי לברר קודם כל מהו המרחב שעומד לרשותכם. הכוונה כאן היא למידות המרחב שבו יוצב שולחן אוכל מעץ מלא וגם צריך לחשוב על כסאות. בשלב הזה כדאי לקחת בחשבון נוחות וגישה לשולחן. לרוב דרושות מספר גישות לשולחן האוכל ולא רק גישה בודדת.
תדירות השימוש בחדר האוכל בכלל ובשולחן האוכל עצמו. האם אתם קונים שולחן אוכל מעץ לפינת אוכל שבה משתמשים רק בחגים? או שלאורך כל ימות השנה? יש שולחנות אוכל מעץ מלא שהם מסיביים וגדולים ויש כאלו קטנים יותר, תדירות השימוש היא פרמטר חשוב שצריך לקחת אותו בחשבון. האם אתם חושבים ששולחן האוכל יהיה רב תכליתי? כלומר גם אם לא תקיימו שם ארוחות עדיין תשמשו בו? למשל לצרכי עבודה או שיעורים עם הילדים? האם פינת האוכל היא מרכזי חברתי בבית?
בסופו של יו כל חלל בבית חייב למלא את הייעוד שלו, בהתאם לצרכים שלכ. התאימו את השולחן לצרכים האישיים שלכם ולתנאי המחשב שמאפיינים רק את הבית שלכם.
שאלת הסגנון והצורה היא הפרמטר הבא שצריך להידרש אליו. יש מגוון רחב של שולחנות מעץ מלא: יש מרובעים, יש עגולים, יש אליפטיים ועוד. שולחן האוכל חייב להתאים גם לצרכים ולסגנון שלכם אך הוא גם חייב להתאים למתווה של החלל שבו הוא מוצב. אם יש לכם פינת אוכל מעוגלת – כדי להעדיף שולחנות אוכל מעץ מלא עגולים, ואם הפינה היא מרובעת או מלבנית – אז כדי להעדיף מרובעת או מלבנית. אם יש לכם פינה מרובעת אבל אתם מעדיפים שולחן עגול, זה גם טוב, שולחן אוכל עגול מאפשר לנהל שיחה קרובה יותר משולחן מלבני וארוך.
קניה מהנה!