כיצד השתנו עיצובי רהיטים לאורך השנים? מה מאפיין כסאות בשנת 2018?
ומה גילינו לאחרונה בנוגע לקשר בין עיצוב ובריאות?

לרהיטים יש תפקיד פונקציונאלי ואסתטי. מבחינה מעשית, הם משמשים אותנו על בסיס יום יומי לשורה ארוכה של צרכים ומטרות. במקביל, הרהיטים משפיעים על המראה, העיצוב והאווירה בחלל הפנים. זו הסיבה בגללה אנו מייחסים חשיבות רבה לבחירת רהיטים ואפשר לראות את השינויים שעוברים עליהם לאורך השנים.

רק כסאות – ורק בשבילך
אנשי המקצוע בחברת כסאות מבינים את החשיבות של רהיטים איכותיים ומזמינים אותך ליישר קו עם הדגמים של 2018. מבחינתך, המשמעות היא ריכוז שלל פתרונות ריהוט תחת קורת גג אחת ואפשרות לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על רמת הגימור והביצוע.

יושבים בשביל הבריאות והגב
בשנת 2018 – הכסא הוא הרבה יותר מרק רהיט שנמצא בסלון, במטבח, במשרד או בבר. זהו אחד הפריטים הראשונים שרואים כשנכנסים פנימה והרהיט המרכזי שבו משתמשים האורחים. במקביל, יש כיום עלייה במודעות לנושא הבריאות ולכן כל כסא חייב להעניק תמיכה אורטופדית לגב ולעמוד השדרה. רק כסא שעומד בסטנדרטים האלה מסוגל לשרת אותך היטב לאורך הזמן ולבלוט גם על רקע רהיטים אחרים.

התאמת הכסא לאופי השימוש
רהיטים פונקציונאליים בשנת 2018 מותאמים מראש לאופי השימוש. אם בעבר נאלצנו להסתפק בבחירת כסא מתוך רשימה סגורה של אפשרויות מצומצמות, הרי שכיום השמיים הם הגבול. כל מה שעליך לעשות הוא למצוא חברה שמתמחה בכסאות ושולחנות ולהתרשם ממה שיש לה להציע. והחדשות הטובות הן – שכבר מצאת!
כל הכסאות בשבילך
חברת כסאות קיימת מאז 1965 ותשמח ללוות אותך גם לאורך עשרות השנים הבאות. ניסיון משמעותי מאפשר לנו לקחת מדי שנה את היתרונות של כל דגם ולשדרג אותם. רוצה את הטוב ביותר? בקטלוג שלנו מחכה הכסא הנכון, מתוך מבחר יוקרתי, במחיר משתלם, הבנוי במיוחד בשבילך.