בתחום ענף ועשיר כתחום הריהוט, קשה להגדיר כסאות מיוחדים. מיוחד, משמעותו יחיד, שאין כמוהו, ולכן, כסאות מיוחדים הם כסאות, שעוצבו בסגנון שונה ומקורי. כסאות מיוחדים עשויים להתפרש גם ככסאות לצרכים מיוחדים (כגון כסאות לבתי אבות), מותאמים לממדים מיוחדים או מיוצרים בסגנונות ומחומרים מיוחדים.

אחת ממטרות הישיבה הראשוניות במעלה היא לתת מנוחה לגוף, בעזרת הטיית משקל הגוף מכפות הרגליים לישבן, ובכך לאפשר את מנוחת השרירים והפרקים. יש שיטענו כי בכדי לספק מענה לצורך זה, אפשר גם לשבת על הקרקע או על כסא רגיל. אך לא כך הדבר כשמדובר על כסאות מיוחדים. לפעמים יהיה ייחוד הכסא בתכליתו, כגון כסא לאדם העובד בכריעה לו תידרש תמיכה לאגן, אך לרוב לא רק תכלית שונה תהפוך כסאות מיוחדים לכאלה.

כסאות מיוחדים

כסאות מיוחדים באמת!

מה הופך כסאות רגילים למיוחדים? כסאות מיוחדים יהיו לרוב כסאות מעוצבים, ברמה כה-גבוהה, עד כי כל פרט קטן בעיצוב כסאות מיוחדים יילקח בחשבון, ותכונה אחת או יותר, תהיה ייחודית. כסאות מיוחדים יהיו אלו אשר ימשכו את העין ביופי צורתם. כסאות בר, לדוגמה, הם כסאות מיוחדים שתכליתם מעט שונה מכסאות רגילים, ואם יהיו מעוצבים בחזית מדע-העיצוב ומשילוב חומרים מתקדמים – ימשכו את העין והיד, ולא ישמשו רק לצורכי ישבה. כסאות מיוחדים עשויים לעורר השתאות ופליאה בקרב באי המקום.

חשיבותם של כסאות מיוחדים, לאירוע או לחליפין בסלון או במטבח היא רבה שכן, ריהוט זה ממלא חלל רב, ולרוב גם נמצא בשימוש יומיומי. הישיבה על כסאות מיוחדים תהיה לרוב נוחה יותר, שכן כסאות מיוחדים עוברים בדרך כלל תהליך של עיצוב תוך שימת דגש לפרטי פרטים. ישנם כסאות מיוחדים עם משענת בעלת צורה מיוחדת, ישנם כסאות מיוחדים העשויים שילוב מעניין של חומרים, וישנם כסאות מיוחדים שהמיוחד בהם הוא דווקא מנגנון הכיוונון הגמיש במיוחד. כסאות מיוחדים הם רהיטים בעלי ערך, ואם הוכנו מחומרי הגלם הנכונים גם יחזיקו מעמד לאורך שנים.

כיסאות בעיקר, חברה המתמחה בעיצוב, ייצור ושיווק שלריהוט מסוגים שונים ובין היתר מייצרת ומשווקת כסאות מיוחדים, היא המענה המושלם כשמדובר על כסאות מיוחדים. החברה, ממוקמת בכפר סירקין, ובעלת קטלוג ואתר למופת, מציעה מגוון ענק של כסאות מעוצבים וריהוט מעץ איטלקי המגיע ממחוז מנזנו, הידוע בקרב מביני-דבר בטיבו. לחברת כסאות בעיקר, נסיון עשיר וקהל לקוחות מגוון כולל בתי-מלון, מוסדות, וגני אירועים ועד ללקוחות פרטיים.
כיסאות בעיקר/לב און סחר בע"מ, רחוב הגפנים 17, כפר סירקין. טלפון 03-9080215.