המטבח הוא אחד החללים בבית בו מבלים הדיירים ואורחיהם את מירב זמנם. בשל כך, מומלץ ליצור במטבח אוירה שתהיה נעימה וייחודית עבור השוהים בו. על מנת ליצור את ההרגשה והאוירה הרצויים במטבח, רצוי לשלב רעיונות חדשים וייחודיים עוד בזמן התכנון והעיצוב של החלל.

בכתבה הבאה נציע פתרון אשר יוכל להפוך את המטבח לדינאמי, נעים ומעוצב בעיצוב חדשני וזאת תוך שילוב כסאות בר למטבח בגוונים ובעיצובים מיוחדים.

להרגיש בבר, אבל להיות בבית

כסאות בר למטבח מאפשרים ישיבה גבוהה ונוחה המזכירה ליושבים בהם את הבר–קפה. האופנה של כסאות בר למטבח נכנסה למודעות בשנים האחרונות עם התגברות השפעת תרבות הקפה והיין בארץ וכן עם פריחת בתי הקפה בכל שכונה ובכל פינה. בשנים האחרונות ישנה מגמה של הכנסת אווירה של בתי הקפה לבית הפרטי וזאת באמצעים שונים, ביניהם כסאות בר למטבח בתור מוטיב מרכזי. בנוסף לתופעה של שילוב כסאות בר למטבח, ישנה מגמה של רכישת מכונות אספרסו ועיצוב הבית באופי דומה. בדומה לתרבות הקפה, גם תרבות היין נכנסת לבתי רבים מאיתנו. אופנה זו מתבטאת בשילוב ארונות יין ייעודיים, מחסני יין וכן שולחנות או כסאות בר למטבח.

יתרון בולט של כסאות בר למטבח בהשוואה לכסאות מטבח רגילים אחרים הוא היכולת להתאים את גובה הכיסא בקלות רבה וזאת על פי הפעילות והצרכים של היושב בו. יתרון זה מאפשר שימוש נוסף עם כסאות בר למטבח שהוא שילובם בפעולות היומיומיות במטבח כמו בישול, אפיה ואחרות. לצורך ביצוע פעולות אלו בנינוחות ניתן לשנות על פי הצורך את גובהם של כסאות בר למטבח.

המיקום האופטימאלי של כסאות בר למטבח הוא סביב אי העבודה במרכז המטבח אך במקרים בהם אין אי עבודה במטבח ניתן למקם כיסאות בר למטבח סביב הדלפק הקיים תוך כדי התאמת גובהם.

כל אחד יוכל למצוא במלאי של חברת 'בעיקר כסאות' כסאות בר למטבח המתאימים לאופיו, לרצונותיו ולכיסו. כל הכיסאות המשווקים על ידי החברה הינם בעלי איכות, עמידות גבוהה וכן בעלי עיצובים חדשניים, ייחודיים ונעימים לעין.

כסאות בר למטבחכסאות בר למטבח